• Hizmetlerimiz

  2001 Yılından bu yana havalandırma sistemleri hakkında çalışmalar yürütmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak en büyük hedefimiz.Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

  Erdem Havalandırma Isıtma, Soğutma, havalandırma üniteleri başta olmak üzere, filtre sistemleri olarak ahşap ürünleri ve mobilya sanayisinde kullanılan toz toplama, toz emme, talaş toplama, filtreleme, pnömatik taşıma, siklon, silolama, fan tasarımı sistemlerini tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

  HVAC SİSTEMLERİ

  Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, Hava Kanalları İmalat ve Montajı, Pompa İstasyonları Soğuk Odalar, Hijyenik Odalar, Değişken Debili Klima Sistemleri

  SIHHİ TESİSAT SİSTEMLERİ

  Sıhhi Tesisat ekipmanları, Kullanma suyu basınçlandırma ve dağıtım sistemleri, Sıcak su basınçlandırma ve dağıtım sistemleri Pis su tesisatları, Yağmur suyu tesisatları, Arıtma ve Yumuşatma sistemleri, Bahçe sulama sistemleri,Güneş Enerjisi sistemleri

  YANGINDAN KORUNMA SİSTEMLERİ

  Sulu yangın söndürme sistemleri, Yangın tesisatı pompa istasyonları,Gazlı söndürme sistemleri,Köpüklü sistemler,Duman tahliye sistemleri.

  • Tüm Menfez Çeşitleri
  • Paslanmaz Çelik Baca
  • Yağmur İndirme Sistemleri

  Malzeme Satış - Proje Değerlendirme - Uygulama Hizmetleri