Erdem Havalandırma olarak 2001 yılından bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.

Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

Erdem Havalandırma Isıtma, Soğutma, havalandırma üniteleri başta olmak üzere, filtre sistemleri olarak ahşap ürünleri ve mobilya sanayisinde kullanılan toz toplama, toz emme, talaş toplama, filtreleme, pnömatik taşıma, siklon, silolama, fan tasarımı sistemlerini tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

AMACIMIZ
İmalatını, bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da gözönüne alarak, yedekparça ve bakım onarım sürecinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine ulaştırmak, Havalandırma sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp bağımlı memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
• Dürüst ve güvenilir olmak,
• Müşteri memnuniyetini korumak,
• Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,
• Yenilikçi ve gelişimci olmak

Kalite Politikamız
Erdem Havalandırma olarak biz Havalandırma&Isıtma&Soğutma sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye'nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.

Sizlerin desteği ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini beraber paylaşıyoruz. Zirveye tırmanmak zordur, birçok engeli aşmalısınız Bir kere başardınızmı keyfine doyum olmaz, sonraki hedefiniz daha da büyük olur. Erdem Havalandırma...
.

Daima En iyisi...

Hedefimiz markalaşmayı bir süreç olarak ele alıp,hizmet çıtamızı yüksek tutarak; güzellikleri ve yenilikleri yakalayıp örnek bir kurum haline gelmek...

  • % 100 Müşteri Memnuniyeti
  • Mükemmel Kalite
  • Hızlı ve Pratik Çözümler

Erdem Havalandırma Sistemleri

Erdem Havalandırma Sistemleri

Erdem Havalandırma Sistemleri

Erdem Havalandırma Sistemleri